Rekrutacja do oddziału przedszkolnego oraz
1 klasy szkoły podstawowej na rok szkolny 2024/2025

ProtokóÅ‚ komisji rekrutacyjnej - rekrutacja uzupeÅ‚niajÄ…ca
*listy przyjÄ™tych znajdujÄ… siÄ™ przy gÅ‚ównym wejÅ›ciu do szkoÅ‚y
rekrutacja_20240201_202827_0000.png

Film promocyjny na rok szkolny 2024/2025

Kolorowe sale i pedagodzy z gÅ‚owami peÅ‚nymi pomysÅ‚ów czekajÄ… na dzieci. Dysponujemy wolnymi miejscami we wszystkich grupach wiekowych .

​

Wszystkie oddziaÅ‚y pracujÄ… w godzinach  od 6.00 do 17.00.

Istnieje możliwość korzystania z trzech posiÅ‚ków.

​

Naszym priorytetem jest zapewnienie dzieciom wszechstronnego rozwoju odpowiednio do indywidualnych potrzeb i możliwoÅ›ci oraz edukacji na wysokim poziomie. Zapewniamy bezpieczne warunki do wspólnej zabawy i nauki w atmosferze ciepÅ‚a i akceptacji każdego dziecka. W przedszkolu prowadzone sÄ… zajÄ™cia dodatkowe: rytmika, j. angielski, religia. Prowadzimy naukÄ™ czytania metodÄ… krakowskÄ…. Kreatywne spÄ™dzanie czasu jest bardzo ważne. Liczne wyjÅ›cia, wyjazdy, wycieczki, udziaÅ‚ w projektach i konkursach, zapraszanie goÅ›ci stanowiÄ… podstawÄ™ naszej pracy.

Dzieci majÄ… możliwość korzystania ze wsparcia specjalistów w zakresie :

• pedagogiki,

• terapii pedagogicznej ( dysleksja, dysgrafia, dysortografia)

• wczesnego wspomagania

• terapii logopedycznej

• rewalidacji , pedagogiki specjalnej,

• fizjoterapii

• surdopedagogiki

• wsparcia dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych ( autyzm , zespóÅ‚ Aspergera).

HARMONOGRAM REKRUTACJI

​

Terminy przeprowadzania postÄ™powania rekrutacyjnego i postÄ™powania uzupeÅ‚niajÄ…cego, w tym terminy skÅ‚adania dokumentów, na rok szkolny 2024/2025 do publicznego przedszkola, oddziaÅ‚ów przedszkolnych w publicznych szkoÅ‚ach podstawowych.

​

Terminy przeprowadzania postÄ™powania rekrutacyjnego i postÄ™powania uzupeÅ‚niajÄ…cego, w tym terminy skÅ‚adania dokumentów, na rok szkolny 2024/2025 do klas I szkól podstawowych.

termin przedszkole.PNG
termin sp.PNG

©2020 by SzkoÅ‚a Podstawowa nr 2 w Bełżycach im. Królowej Jadwigi.