top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

ZWYCIĘŻYLI W KONKURSIE PLASTYCZNYM ,,ŚWIAT ROŚLIN CHRONIONYCH”Kochani!!! To dzięki Wam oraz pozostałym Internautom, nasi uczniowie zdobyli zaszczytne miejsca w konkursie organizowanym przez Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym. Przypominamy, że zadaniem konkursowym było wykonanie w dowolnej technice plastycznej rośliny objętej ochroną, a jednocześnie występującej w województwie lubelskim. Na konkurs zostało wyłonionych łącznie 28 pracz całego województwa.

Poniżej prezentujemy wyniki konkursu.

W kategorii klasy I-III:

-II miejsce zdobył Szymon Wójcik z klasy III B (271 głosów)

-III miejsce zdobyła Zuzanna Babisz, również z klasy III B (168 głosów)

W kategorii klasy IV-VIII:

-III miejsce wywalczyła uczennica klasy VI- Daria Słotwińska (92 głosy)


Serdecznie dziękujemy za wszystkie oddane głosy, gratulujemy wygranej w konkursie i życzymy dalszych sukcesów!!!


Magdalena Nowak, Agnieszka Fedorowicz

45 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page