top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Wyjątkowi goście w klasie 3B8 kwietnia 2024r. uczniów klasy 3B odwiedzili zaprzyjaźnieni od wielu lat z nasza placówką- psycholog i dogoterapeutka z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bełżycach- Pani Beatka wraz ze swoim czworonożnym 8-letnim przyjacielem Bakim. Przybyli oni na zaproszenie wychowawcy klasy- Pani Magdaleny Nowak w związku z podsumowaniem lektury szkolnej, w ostatnim czasie omawianej przez uczniów-pt. ,,O psie, który jeździł koleją”. Podczas spotkania pani psycholog przybliżyła dzieciom cechy charakterystyczne dla rasy: GOLDEN RETRIEVER, potrzeby i zwyczaje Bakardiego. Opowiedziała też o zasadach higieniczno-pielęgnacyjnych pieska oraz o podróżowaniu z nim. Pani Beatka wspomniała też o niezwykłej więzi, jaka połączyła ją z Bakim i o roli przyjaźni na linii człowiek-pies. Dzieci miały okazję karmić pieska oraz głaskać go po uszach i grzbiecie.

Spotkanie było niezwykle owocne i wyjątkowe. Wszystkim uczniom sprawiło mnóstwo radości i energii na cały dzień. A wszystko to za sprawą niezwykłego biszkoptowego pieska i jego przesympatycznej właścicielki, którzy wywołali niemałą radość na twarzach dzieci i sprawili, że dzień ten stał się bardzo radosny.


Galeria zdjęć:


13 wyświetleń0 komentarzy

Comentários


Os comentários foram desativados.
bottom of page