Rozstrzygnięcie konkursów ekologicznych organizowanych przez FIM w Lublinie oraz ZZOK w Bełżycach

W dniu 30.11.2023r. w MDK w Bełżycach nastąpiło ogłoszenie wyników konkursu, rozdanie dyplomów i nagród laureatom konkursów ekologicznych pt. "Moja mała ekologiczna ojczyzna" dla klas 1-3 oraz "Jestem EKO bądź i TY" dla klas 4-8.

Uczniowie koła informatycznego z klasy VI i VIIb zajęli 1 miejsce w konkursie ekologicznym na film pt. "Jestem eko- bądź i Ty!"

Uczniowie Klas 1-3 zdobyli wyróżnienie.

Konkurs organizowany był przez Fundację Inicjatyw Menedżerskich w Lublinie we współpracy z ZZOK w Bełżycach.

Jesteśmy dumni z naszych utalentowanych uczniów. Życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy do obejrzenia filmu konkursowego.

Opiekunami naszych uczniów w konkursie były Panie Marzena Podgajna, Mariola Szczepańska, Joanna Jośko, Magdalena Nowak, Marzena Kruczyńska, Justyna Ślusarska oraz Pan Dominik Wójtowicz