top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

"Laboratoria Przyszłości"Nasza szkoła w ubiegłym roku przystąpiła do programu "Laboratoria Przyszłości". W ramach przyznanej dotacji w szkole powstało między innymi laboratorium językowe. Uczniowie od teraz mogą w bardziej efektywny sposób uczyć się języków obcych.


Do dyspozycji nauczyciela oraz uczniów są słuchawki panel multimedialny oraz specjalne oprogramowanie dzięki któremu mogą komunikować się z całą grupą lub zostać podzieleni na mniejsze zespoły. Każdą wypowiedź można nagrać i odsłuchać w celu poprawy błędów oraz wymowy.


Laboratorium językowe to też duża ilość aplikacji multimedialnych sprawiająca, że nauka języków obcych staje się łatwiejsza i przyjemniejsza.


Galeria zdjęć:46 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Os comentários foram desativados.
bottom of page