top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Konferencja „ Rola ojca we współczesnej rodzinie”20 marca Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach pani Marzena Wojnicka wraz z nauczycielką panią Justyną Ślusarską uczestniczyły w konferencji organizowanej przez Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną w Bełżycach poświęconej roli ojca we współczesnej rodzinie.

Prelegenci konferencji, pracownicy Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, przedstawiciele Związku Dużych Rodzin oraz założyciel Fundacji „Nineczka-Kropeczka”, przedstawili wyniki badań nad rolą ojca wobec współczesnych wyzwań, oraz zmiany jakie zaszły w postrzeganiu ojcostwa i rodzicielstwa na przestrzeni ostatnich lat. Podzielili się też własnymi doświadczeniami.

Podczas konferencji miało też miejsce rozstrzygnięcie konkursu pod patronatem Poradni w Bełżycach, Starosty Lubelskiego oraz Burmistrza Bełżyc.

Trzecie miejsce w kategorii klas 1-3 zajął uczeń klasy 3a, Kuba Miącz, wyróżnienie otrzymała Natalia Kowalczyk, a drobne upominki za udział Maja Stępniak i Maja Zawadzka- wszyscy z klasy 3a. Prace na konkurs

„ Tata i ja” , powstały pod kierunkiem wychowawcy klasy pani Marioli Szczepańskiej i pani Justyny Ślusarskie


Galeria zdjęć:16 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page