top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Dzień DinozauraW ubiegłym tygodniu nasze przedszkolaki z grupy 4-latków i 5-latków, wraz z wychowcami, panią Izabelą Nagnajewicz i Dorotą Gajowiak świętowały Dzień Dinozaura. Z tej okazji odbyły niezwykłą podróż do świata prehistorycznych gadów. Nasze przedszkole zamieniło się w tajemniczy park jurajski, a w salach powstały „dinozaurowe” kąciki. Realizując temat kompleksowy poświęcony prehistorii, przedszkolaki zgłębiły wiedzę na temat życia dinozaurów. Dzieci obejrzały ciekawe filmy edukacyjne, z których dowiedziały się, jak żyły dinozaury, jak wyginęły i kim jest paleontolog. Przedszkolaki bawiły się w wykopaliska, szukając pozostałości dinozaurów. Było wiele tematycznych gier i zabaw, dzieci rozwiązywały rebusy oraz same stawały się dinozaurami przy utworach muzycznych. To była świetna okazja na poszerzenie wiedzy o tych przerażających gadach, które miliony lat temu panowały na Ziemi.


Galeria zdjęć:24 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page