top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

18 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży ,,Kwiaty w szarości”Już po raz kolejny uczniowie naszej szkoły przystąpili do konkursu plastycznego o randze ogólnopolskiej. Tym razem 6 uczestników z klas IV-VIII zdecydowało się na wykonanie w technice monochromatycznej otaczających ich wokół kwiatów i swoje emocje towarzyszące pracy przelało na papier. Prace rysunkowe zostały wykonane w technice płaskiej na formacie A3 przy zastosowaniu węgla i suchych pasteli (bez udziału jakichkolwiek barw, tylko w czerni, bieli i szarości) zabezpieczone odpowiednio przed zniszczeniem. Organizatorem jest Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Rawiczu.

Wszystkie prace możemy podziwiać w galerii, zaś naszym artystom życzym powodzenia!!!

Magdalena Nowak- nauczyciel plastyki


Galeria prac:19 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page