top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Zdjęcie ciasta może pomóc! Włącz się w akcję #NajlepszejestBlisko!Święta Bożego Narodzenia to chwile, które tradycyjnie spędzamy w gronie najbliższych. Jednak wielu starszym osobom okres ten kojarzy się w przykry sposób – ze szczególną ciszą i samotnością.


Akademia Wolontariatu zachęca całą społeczność szkolną – uczniów, rodziców, nauczycieli do włączenia się w akcję. To bardzo proste:


1.) Zrób zdjęcie swoim wypiekom


2.)Prześlij je Pani Marlenie Stec lub Pani Anecie Nawłatynie, które opublikują zdjęcia na stronie akcji oraz szkolnym fecebooku. Zdjęcia należy przesyłać na adres m.stec@sp2belzyce.edu.pl lub a.nawlatyna@sp2belzyce.edu.pl Uwaga! Przesłanie zdjęcia jednoznaczne jest z wyrażeniem zgody na jego publikację i wykorzystanie zgodne z regulaminem akcji!


3.) I już! Ty otrzymasz uwagę pozytywną i dobry uczynek na swoje konto ☺, a Stowarzyszenie mali bracia Ubogich konkretne pieniądze, dzięki którym przygotują

Święta dla potrzebujących. Za każde tysiąc zdjęć udostępnionych z #NajlepszeJestBlisko firma przekaże 10 tys. złotych na organizację Wigilii dla podopiecznych Stowarzyszenia.


Akcja trwa do 23 grudnia, szczegóły i regulamin dostępne są na stronie www.najlepszejestblisko.pl. Jeśli jednak chcesz otrzymać uwagę pozytywną nie publikuj zdjęć samodzielnie, tylko przekaż je opiekunom szkolnego wolontariatu.


Dzielmy się dobrem i wypiekami ☺


Akademia Wolontariatu

57 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page