top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Zaproszenie do udziału w konkursie na bajeczny wianek wielkanocnySzkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach oraz Miejski Dom Kultury w Bełżycach mają zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych uczniów z klas I-VIII okolicznych szkół do udziału w II edycji Gminnego Konkursu na bajeczny wianek wielkanocny. Celem tegoż konkursu jest z jednej strony kultywowanie zwyczajów/ tradycji wielkanocnych, z drugiej zaś promowanie talentów młodych artystów na forum Gminy Bełżyce. Jednocześnie jest nam niezmiernie miło poinformować, że konkurs świąteczny został objęty honorowym patronatem przez Burmistrza Bełżyc- P. Ireneusza Łuckę.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i wzięcia aktywnego udziału w gminnym przedsięwzięciu.


*W załączeniu: regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa

regulamin wianka wielkanocnego
.pdf
Pobierz PDF • 352KB

237 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page