top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Zabawa andrzejkowa w przedszkolu26 listopada w naszej grupie zapanowała iście magiczna atmosfera związana z obchodami Dnia Świętego Andrzeja, potocznie nazywana Andrzejkami. Ten dzień ostał się ciekawym dniem, w którym królowały radosne zabawy i wróżby, wśród których szczególne miejsce zajęły: wróżba z sercem, z kubeczkami, gdzie dzieci mogły poznać swoją przyszłość, z kolorowymi karteczkami czy też z zawodami. Sala przedszkolna została przyozdobiona kolorowymi balonami i misiami na przybycie małych, ale zapowiedzianych gości . Na początku wszystkie dzieci zostały zapoznane z tradycją Andrzejek i wybranymi wróżbami . W trakcie zabaw tanecznych, wśród których na kolorowym parkiecie brylowały prawdziwe tancerki, na przedszkolaków czekała słodka niespodzianka w postaci owoców, soczku czy małego co nieco. Dzień ten był niezwykle udany. Miło było popatrzeć na radosne i pełne wypieków buzie naszych milusińskich.

Do zobaczenia za rok!


Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z zabawy andrzejkowej
60 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page