Za nami spotkanie „Spektrum możliwości”
- SP2

- 18 maj
- 1 minut(y) czytania
W Bełżycach odbyło się wyjątkowe wydarzenie poświęcone tematyce wsparcia osób w spektrum autyzmu. Był to czas pełen wiedzy, inspirujących wystąpień oraz ważnych rozmów, które podkreśliły, jak istotne są zrozumienie, empatia i współpraca
W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych, instytucji oraz mieszkańcy naszej gminy, wspólnie tworząc przestrzeń do wymiany doświadczeń i budowania świadomości społecznej.
Serdecznie dziękujemy wszystkim prelegentom za podzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem, a uczestnikom za obecność oraz aktywne zaangażowanie
To wydarzenie pokazało, jak wiele możemy osiągnąć, działając razem.'
Galeria zdjęć:


































































Komentarze