top of page

Za nami spotkanie „Spektrum możliwości”

  • Zdjęcie autora: SP2
    SP2
  • 18 maj
  • 1 minut(y) czytania

W Bełżycach odbyło się wyjątkowe wydarzenie poświęcone tematyce wsparcia osób w spektrum autyzmu. Był to czas pełen wiedzy, inspirujących wystąpień oraz ważnych rozmów, które podkreśliły, jak istotne są zrozumienie, empatia i współpraca

W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych, instytucji oraz mieszkańcy naszej gminy, wspólnie tworząc przestrzeń do wymiany doświadczeń i budowania świadomości społecznej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim prelegentom za podzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem, a uczestnikom za obecność oraz aktywne zaangażowanie

To wydarzenie pokazało, jak wiele możemy osiągnąć, działając razem.'


Galeria zdjęć:


 
 
 

Komentarze


Komentowanie tego posta nie jest już dostępne. Skontaktuj się z właścicielem strony, aby uzyskać więcej informacji.

©2020 by Szkoła Podstawowa nr 2 w Bełżycach im. Królowej Jadwigi.

bottom of page