top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Z lekturą za pan bratOmawianie żadnej lektury wcale nie musi być nudne. Uczniowie klasy 3b mieli okazję wykazać się niezwykłą inwencją twórczą podczas opracowywania książki M. Pałasza ,,Sposób na Elfa”. Dzieci zaprojektowały stronę tytułową, opracowywały plan wydarzeń w lekturze, zebrały informacje o cechach charakteru głównych bohaterów, stworzyli komiksową przygodę Elfa, wskazywali części ciała psa czy też określali cechy jego wyglądu. Ciekawostką dla naszych milusińskich  było odkodowanie drogi, jaką przebył Duży, jak również odszyfrowywanie imion mieszkańców schroniska. Całość zebranych materiałów posłużyła do umieszczenia ich według własnego pomysłu na tradycyjnym wieszaku.Dzięki tej metodzie uczniowie stworzyli imponujące prace, które pozwoliły im na zdecydowanie lepsze przyswojenie treści lektury.

 

wychowawczyni- M. Nowak


Galeria zdjęć:17 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare

Kommentare konnten nicht geladen werden
Es gab ein technisches Problem. Verbinde dich erneut oder aktualisiere die Seite.
bottom of page