top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Wyrazy wsparcia oraz życzenia świąteczne dla żołnierzy i policjantów pełniących służbę na granicy.Pozdrowienia, wyrazy wsparcia oraz życzenia świąteczne dla żołnierzy i policjantów pełniących służbę na wschodniej granicy naszego kraju

Uczniowie szkolnej świetlicy oraz klas VIIa i VIIb włączyli się w akcję przygotowania kartek z pozdrowieniami i wyrazami wsparcia dla pełniących służbę na naszej wschodniej granicy żołnierzy Sił Zbrojnych RP oraz funkcjonariuszy Straży Granicznej i Policji. Do przedsięwzięcia włączyła się lubelska Fundacja Niepodległości, patronuje jej Radio Lublin, z organizatorem współpracuje także 2 Lubelska Brygada Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego "Zapory". Uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem nauczycieli świetlicowych oraz p. Magdaleny Nowak przygotowali łącznie 55 kartek z życzeniami, pozdrowieniami i wyrazami wsparcia dla pograniczników.


Galeria zdjęć:73 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page