WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU NA OZDOBĘ Z PIERNIKA ORAZ STROIK BOŻONARODZENIOWY

W miesiącu grudniu 2021r. ogłoszony został Szkolny Konkurs o tematyce świątecznej. Jego celem było:

-kultywowanie i upowszechnianie tradycji pieczenia świątecznych pierników, wspólnego wykonywania stroików bożonarodzeniowych,

-pobudzenie inwencji i wyobraźni twórczej uczestników,

-promocja talentów kulinarnych oraz artystycznych.

Zadaniem uczestników było własnoręczne wykonanie z tworzywa naturalnego stroika świątecznego oraz upieczenie i udekorowanie niecodziennej ozdoby z ciasta piernikowego (w zależności od kategorii). Na konkurs wpłynęło łącznie około 50 wytworów.

Komisja Jury w składzie: P. Magdalena Nowak, P. Małgorzata Rosińska- Adamiec oraz P. Anna Zając dokonały niełatwego wyboru najciekawszego, a zarazem najbardziej oryginalnego rękodzieła, w tym także i tego słodkiego.

Poniżej prezentujemy wyniki powyższego konkursu:

KATEGORIA I

Własnoręczna rodzinna piernikowa ozdoba świąteczna

(oddziały przedszkolne)

I miejsce- Mikołaj Kopiński

II miejsce- Antoni Stanisławek

III miejsce- Wojciech Winiarski

Antoni Abramowicz

Grzegorz Gołaś

Amelia Marciniak

KATEGORIA II

Najpiękniejszy naturalny rodzinny stroik bożonarodzeniowy ( klasy 1-8)

KATEGORIA KLASY I-III

I miejsce- Maja Gwóźdź, kl. I

II miejsce- Antoni i Przemysław Jędrasik, kl. I

III miejsce- Zuzanna Babisz, kl. I

Iga Nawłatyna, kl. I

Sebastian Zając, kl. III

Ernest Szczygieł, kl. I

Kacper Wróblewski, kl. II

KATEGORIA KLASY IV- VIII

I miejsce- Klaudia Stachyra, kl. VII, Miłosz Chemeperek, kl. VII

II miejsce- Bartosz Wójtowicz, kl. IV

III miejsce- Weronika i Maciej Maj, kl. V, Dominik Iwaniak, kl. VII

Zuzanna Wójcik, kl. VII

Anna Furtas, kl. VIII

Anna Wójtowicz, kl. VII

Wszystkim laureatom i wyróżnionym w konkursie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszej owocnej pracy na polu artystycznym, zaś pozostałym uczniom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie.

Składamy wielkie podziękowania Radzie Rodziców za dofinansowanie nagród w powyższym konkursie.

Informujemy również, że odbiór nagród, dyplomów za zajęcie miejsc, wyróżnień oraz dyplomów udziału w konkursie będzie możliwy już od wtorku 21.12.2021 w głównym budynku szkoły, w sali nr 1.

Z racji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy naszym uczniom oraz ich Rodzicom: zdrowia, pomyślności, Błogosławieństwa płynącego ze Żłobka Nowonarodzonego Jezusa oraz Szczęśliwego Nowego 2022 Roku!

Organizatorzy konkursu

Galeria prac: