top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Wyniki przedszkolnego konkursu plastycznego "Wielkanocne ozdoby"Wyniki przedszkolnego konkursu plastycznego "Wielkanocne ozdoby" Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział i serdecznie gratulujemy pięknych prac!!!


Kategoria 3-4 lata


I miejsce: Julia Bukowska Tomek Kopa

II miejsce: Mikołaj Radkowiak Karol Jędrej

III miejsce : Franio Listoś Nikola Żuchnik Szymek Ruta


Kategoria 5-6 lat


I miejsce: Amelka Marciniak Jaś Chapski

II miejsce: Amelka Żydek Jaś Czuryszkiewicz

III miejsce: Ania Król Antek Stanisławek Oliwka Stróżak


Wyróżnienia:


Alicja Besztak, Błażej Wróbel, Janek Rybak, Kinga Kruczyńska, Krystian Jadach, Lenka Węgiel, Magdalenka Miąc, Mikołaj Kopiński, Tomek Brewczak, Weronika Zielonka, Blanka Gnaś, Bogdanka Okolita, Emilka Brewczak, Maja Kopiński, Miłosz Czępiński, Natalka Ptasińska, Natan Koral, Nikoś Rosiński, Stasio Bielak, Tosia Besztak, Tymek Brewczak, Wiktoria Brewczak, Wojtuś Jadach, Sofia Starchenko.


Rozdanie nagród w najbliższą środę (13.04.2022) o godz. 10.00

104 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page