top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Wyniki konkursu - ,,MOJA ULUBIONA POSTAĆ Z BAJKI, BAŚNI, LEGENDY”Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt.

,, MOJA ULUBIONA POSTAĆ Z BAJKI, BAŚNI, LEGENDY ”

został rozstrzygnięty. Celem konkursu była promocja aktywności czytelniczej, zainteresowanie i poznawanie literatury bajkowej, baśniowej, legend. Kształtowanie wrażliwości odbioru utworów literackich, rozbudzenie twórczej inwencji dziecka i kreatywności Wzmacnianie wiary we własne możliwości, rozwijanie indywidualnych zdolności plastycznych, odczuwanie radości z tworzenia, budzenie zainteresowania różnymi technikami plastycznymi. Konkurs przeznaczony był dla uczniów kl. I – III naszej szkoły podstawowej. Uczniowie wykonali prace przedstawiające bohatera / bohaterów dowolnej bajki, baśni, legendy z użyciem różnorodnych materiałów plastycznych.

W konkursie wzięło udział 50 uczniów. Komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów:

- I miejsce Lena Lewandowska klasa III

- II miejsce Maja Gwóźdź klasa II

- III miejsce Mateusz Kurzyna klasa II

- Wyróżnienie: Weronika Zielonka klasa I, Tomasz Brewczak klasa I, Ernest Szczygieł klasa II, Kamila Stachyra klasa II, Patryk Zagrodnik klasa II, Zofia Zając klasa III, Mikołaj Zalaszewski klasa III.

Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe, wszyscy uczestnicy dyplomy za udział i zakładki do książek.

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.


BIBLIOTEKA SZKOLNA


Galeria zdjęć:46 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page