top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Wyniki gminnego konkursu „Szopka w stylu rodzinnym”


Do konkursu przystąpili uczniowie z następujących szkół: • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Krzu • Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie

Do etapu gminnego zgłoszono 20 szopek: 12 z kategorii klas I-III, 5 z kategorii klas IV-VI oraz 3 z kategorii klas VII-VIII. Wyniki przedstawiają się następująco:


Kategoria klasy I-III I miejsce: Laura i Nadia Pałka Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie II miejsce: Maja Lewandowska Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach III miejsce: Antoni Stanisławek Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach


Kategoria klasy IV-VI I miejsce: Karolina, Emilia, Lena Sieńko Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Krzu II miejsce: Dorota Podlaska Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie III miejsce: Bartosz Wójtowicz Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach


Kategoria klasy VII-VIII I miejsce: Marlena Szczotka Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie II miejsce: Julita Kołacz Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie III miejsce: Julia Walczak Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie


Uroczyste wręczenie nagród nastąpi 18 grudnia w Miejskim Domu Kultury w Bełżycach podczas koncertu Bożonarodzeniowego o godz. 16.00. Zapraszamy wszystkich uczniów zakwalifikowanych do etapu gminnego. Dla każdego przewidziane są nagrody. Zwycięzcom gratulujemy.

59 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page