top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Wyniki Gminnego Konkursu plastyczno-językowego „Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa



Zapraszamy na uroczystą galę wręczenia nagród, która odbędzie się 06.01.2024 r. w Miejskim Domu Kultury podczas obchodów Święta Trzech Króli oraz do obejrzenia wystawy zdjęć kartek świątecznych wykonanych przez uczniów.


Wystawa będzie otwarta już od 20.12.2023 r. w holu Miejskiego Domu Kultury.


KATEGORIA I: Klasy I-III


KARTKI W JĘZYKU POLSKIM:

1miejsce (ex aequo):

Oliwia Wieczerzak kl. II „a” SP 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach

Lena Kędzierska kl. III SP im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie

2 miejsce (ex aequo):

Alicja Jośko kl. II „a” SP 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach

Zuzanna Babisz kl. III „b” SP 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach

Lena Wyrostek kl. III SP Wronów

3 miejsce (ex aequo):

Barbara Zięba Oddział Przedszkolny SP Babin

Filip Zarzycki kl. I SP Wronów

Natalia Kowalczyk kl. II „a” SP 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach


Wyróżnienia:

1) Kajetan Zając Oddział Przedszkolny SP Babin

2) Aleksander Lisek-Lis Oddział Przedszkolny SP Babin

3) Mateusz Wójtowicz kl. I SP Babin

4) Kaja Wójtowicz kl. II SP im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie

5) Laura Pałka kl. II SP im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie

6) Filip Bednarczyk kl. II SP im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie

7) Zuzanna Kuśmierz kl. I SP Wronów

8 ) Julia Mróz kl. III SP Wronów

9) Szymon Mróz kl. II SP Wronów

10) Stanisław Kozłowski kl. III SP Wronów

11) Martyna Bondos kl. II SP Wronów

12) Iga Nawłatyna kl. III „b” SP 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach

13) Patryk Zagrodnik kl. III „a” SP 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach

14) Weronika Zielonka kl. II SP 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach

15) Antoni Romanek kl. II SP 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach

16) Mikołaj Kopiński kl. II SP 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach

17) Zuzanna Król kl. I „a” SP 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach

18) Liliana Czajkowska kl. II „c” SP 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach

19) Alicja Tarczyńska kl. II „d” SP 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach

20) Iga Wójtowicz kl. III „b” SP 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach

21) Paweł Żydek kl. III „b” SP 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach


KARTKI W JĘZYKU OBCYM:

1 miejsce (ex aequo):

Mikołaj Kopiński kl. II SP 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach

Lena Kędzierska kl. II SP im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie

Oliwia Wieczerzak kl. II „a” SP 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach

Liliana Czajkowska kl. II „c” SP 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach

2 miejsce (ex aequo):

Maja Madej, kl. II „d” SP 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach

Weronika Zielonka kl. II SP 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach

Zofia Kwiatkowska kl. III „b” SP 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach

3 miejsce (ex aequo):

Julia Mróz kl. III SP Wronów

Zuzanna Kuśmierz kl. I SP Wronów

Zuzanna Babisz kl. III „b” SP 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach


Wyróżnienia:

1) Marcel Caboń Oddział Przedszkolny SP Babin

2) Gabriela Rudzka Oddział Przedszkolny SP Babin

3) Celina Zając Oddział Przedszkolny SP Babin

4) Natalia Sadlak kl. II SP Babin

5) Mikołaj Gołofit kl. I SP Babin

6) Maksymilian Wójtowicz kl. II SP Babin

7) Natasza Królik kl. II SP Babin

8 ) Natalia Besztak kl. II SP im. Marii Konopnickiej w Krzu

9) Mateusz Janoszczyk kl. II SP im. Marii Konopnickiej w Krzu

10) Kaja Wójtowicz kl. II SP im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie

11) Filip Kołacz kl. III SP im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie

12) Filip Bednarczyk kl. II SP im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie

13) Stanisław Kozłowski kl. III SP Wronów

14) Martyna Bondos kl. II SP Wronów

15) Filip Zarzycki kl. I SP Wronów

16) Lena Wyrostek kl. III SP Wronów

17) Antoni Stanisławek kl. II SP 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach

18) Natalia Kowalczyk kl. III „a” SP 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach

19) Jagoda Dębska kl. II SP 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach

20) Amelia Żydek kl. I SP 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach

21) Dawid Zawada kl. III „c” SP 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach

22) Lena Świątkowska kl. III „c” SP 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach

23) Liliana Maksym kl. I „b” SP 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach


KATEGORIA II: Klasy IV-VIII

KARTKI W JĘZYKU POLSKIM:


1 miejsce (ex aequo):

Maria Butryn kl. IV „b” SP 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach

Weronika Szymańska kl. V SP Wronów

2 miejsce (ex aequo):

Filip Olejniczak kl. V „a” SP 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach

Filip Zielonka kl. V SP 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach

Julia Galik kl. IV „d” SP 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach

3 miejsce (ex aequo)

Natalia Stanisławek kl. VII „a” SP 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach

Martyna Marciniak kl. VII „b” SP 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach

Łucja Pawłowska kl. V „c” SP 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach


Wyróżnienia:

1) Maja Pietrzak kl. VII SP Babin

2) Magdalena Zaborska kl. VI SP Babin

3) Wiktoria Janoszczyk kl. IV SP im. Marii Konopnickiej w Krzu

4) Marcel Szczęsny kl. IV SP im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie

5) Nadia Pałka kl. IV SP im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie

6) Julia Zarzycka kl. IV SP Wronów

7) Igor Sprawka kl. IV SP Wronów

8 ) Marta Bogusz kl. VI SP Wronów

9) Nikola Szczygieł kl. VII „a” SP 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach

10) Nikola Kopińska kl. VII „a” SP 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach

11) Natalia Starek kl. VI SP 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach

12) Amelia Czarnecka kl. V SP 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach

13) Olga Jadach kl. V „b” SP 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach

14) Marianna Osipowicz kl. VII „a” SP 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach

15) Antoni Plewik kl. IV „d” SP 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach


KARTKI W JĘZYKU OBCYM:

1 miejsce (ex aequo):

Sofiia Melnyk kl. VIII „a” SP 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach

Natalia Stanisławek kl. VII „a” SP 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach

Blanka Kalicka kl. IV SP Wronów

2 miejsce (ex aequo):

Nadia Pałka kl. IV SP im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie

Marta Bogusz kl. VI SP Wronów

Weronika Maj kl. VII „a” SP 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach

3 miejsce (ex aequo)

Igor Sprawka kl. IV Wronów

Julia Zarzycka kl. IV SP Wronów

Szymon Pawłowski kl. VII „a” SP 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach


Wyróżnienia:

1) Magdalena Zaborska kl. VI SP Babin

2) Maja Pietrzak kl. VII SP Babin

3) Marcel Szczęsny kl. IV SP im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie

4) Wiktoria Trojanowska kl. VIII SP im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie

5) Kacper Moryc kl. VIII SP Wronów

6) Weronika Szymańska kl. V SP Wronów

7) Aleksandra Szwed kl. VII „b” SP 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach

8 ) Martyna Marciniak kl. VII „b” SP 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach

9) Nikola Szczygieł kl. VII „a” SP im. Królowej Jadwigi w Bełżycach

10) Filip Zielonka kl. V SP 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach

11) Nikola Kopińska kl. VII „a” SP 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach

12) Marianna Osipowicz kl. VII „a” SP 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach

13) Dawid Snop kl. VI „c” SP 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach

14) Olga Jadach kl. V „b” SP 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach

15) Maria Butryn kl. IV „b” SP 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach

16) Julia Galik kl. IV „d” SP 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach

35 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page