top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Wyniki Gminnego konkursu plastycznegopt. ,,Bajeczny wianek wielkanocny”- etap szkolny

Zaktualizowano: 17 mar 202215.03.2022r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu o tematyce wielkanocnej. Jego celem było z jednej strony kultywowanie tradycji świątecznych, z drugiej zaś prezentowanie swojego talentu i artystycznych umiejętności na forum szkoły. Zadaniem uczniów było wykonanie wianka wielkanocnego, stanowiącego doskonałą i nietuzinkową ozdobę stołu świątecznego. Surowcem do stworzenia rękodzieła mogła być: gotowa forma,tj. wianek uwity z wikliny, ze słomy, z drutu czy styropianu. W pracy tej powinny zostać także użyte symbole wielkanocne, np. pisanki, zajączki, kurczaczki czy wiosenne kwiaty. Na konkurs wpłynęło ponad 50 przepięknych prac, które zaskoczyły Komisję Jury swoją różnorodnością. O wyborze decydowała oryginalność, walory artystyczne, a przede wszystkim entuzjazm, który w tych pracach jest obecny. Poziom wykonanych prac był bardzo zróżnicowany, w niektórych można było dostrzec niesamowitą wyobraźnię, w innych inteligencję, w jeszcze innych pomysłowość wykorzystania różnych materiałów.


Komisja Jury w składzie: przewodnicząca- P. Marzena Wojnicka- Dyrektor Szkoły, członkowie: P. Jolanta Wójtowicz oraz P. Jolanta Harasim- Król dokonały wyboru ich zdaniem najciekawszych prac w dwóch kategoriach:


Klasy I-III

· I miejsce- Milena Bednarczyk, kl. II

· II miejsce- Szymon Wójcik, kl. I

· III miejsce- Jowita Śliwa, kl. II

Klasy IV-VIII

· I miejsce- Natalia Stanisławek, kl. V

· II miejsce- Natan Skraiński, kl. VII

· III miejsce- Martyna Marciniak, kl. V


Zgodnie z regulaminem Gminnego konkursu na ,,Bajeczny wianek wielkanocny” 6 powyższych prac zostało nominowanych do etapu gminnego i w najbliższych dniach będą przekazane do MDK w Bełżycach.Dyplomy udziału otrzymują:


-Anna Gasińska, kl. I

-Maja Zawadzka, kl. I

-Anna Bielecka, kl. II

-Natalia Kowalczyk, kl. I

-Lena Gorgol, kl. III

-Hubert Skraiński, kl. III

-Krystian Kopa, kl. III

-Antoni Gustyn, kl. III

-Antonina Marcinkowska, kl. I

-Zlata Halezin, kl. I

-Filip Zielonka, kl. III

-Oliwia Wieczorek, kl. I

-Sebastian Zając, kl. III

-Ernest Szczygieł, kl. I

-Barbara Bzowska, kl. I

-Amelia Łopion, kl. I

-Maja Gwóźdź, kl. I

-Maja Stępniak, kl. I

-Kamila Stachyra, kl. I

-Julia Marcinkowska, kl. III

-Maja Kopa, kl. III

-Zofia Kolano, kl. III

-Wiktoria Wójcik, kl. III

-Dominika Wójcik, kl. III

-Maja Wadowska, kl. III

-Alicja Wieczorek, kl. III

-Natalia Kania, kl. III

-Klaudia Stachyra, kl. VIIb

-Bartosz Wójtowicz, kl. IV

-Maria Gułowska, kl. I

-Nikola Witek, kl. III

-Filip Wójcik, kl. II

-Jakub Szymczyk, kl. II

-Mikołaj Węgiel, kl. III

-Oliwia Kopa, kl. II

-Natalia Bogusz, kl. II

-Kacper Witek, kl. II

-Zofia Zając, kl. II

-Kacper Więckowski, kl. II

-Zuzanna Babisz, kl. I

-Mateusz Kurzyna, kl. I

-Amelia Czarnecka, kl. III

-Patryk Zagrodnik, kl. I

-Agata Wiślińska, kl. III

-Michał Bogusz, kl. I

-Weronika Augustowska, kl. III

-Antoni, Przemysław Jędrasik, kl. I

-Lena Lewandowska, kl. II

-Lena Twardzik, kl. II

- Miłosz Chemperek, kl. VIIb

- Nikola Kopińska, kl. V

- Zuzanna Podlaska, kl. II


Informujemy, że wręczenie dyplomów, nagród oraz upominków odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 8.50.


Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w naszym konkursie i życzymy dalszych sukcesów.


opr. Magdalena Nowak, Dominik Wójtowicz


Galeria prac:

74 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page