top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

WYNIKI GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO NA BAJECZNY WIANEK WIELKANOCNY- NA ETAPIE SZKOLNYMW dniu 16.03.2023 o godzinie 10.00 nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu świątecznego, którego zadaniem uczestników było wykonanie wianka wielkanocnego w barwach iście wiosennych. Dodatkowym elementem wyróżniającym to arcydzieło było przemycenie symboli świątecznych, tj. baranek, zajączek, pisanka czy kwiaty.

Jury konkursowe w składzie: przewodnicząca- P. Marzena Wojnicka- Dyrektor szkoły oraz członkowie: Jolanta Harasim-Król- pedagog i Magdalena Nowak- nauczyciel plastyki dokonali wyboru najlepszych ich zdaniem prac w określonych kategoriach:


Kategoria: KLASY I-III

· I miejsce- Mikołaj Kopiński, kl.I

· II miejsce- Lena Lewandowska, kl. III

· III miejsce- Maria Gułowska, kl.II


Wyróżnienia w tej kategorii:

-Amelia Łopion, kl.II

-Zuzanna Babisz, kl.II

-Pavlo Dubyniuk, kl. 1U

Dyplomy za udział:

-Natalia Kowalczyk, kl. II

-Anna Gasińska, kl. II

-Mateusz Kurzyna, kl. II

-Kuba Miącz, kl. II

-Szymon Wójcik, kl. II

-Kamila Stachyra, kl. II

-Jan Chapski, kl. I

-Antoni Stanisławek, kl. I

-Jan Czuryszkiewicz, kl. I

-Izabela Balińska, kl. I

Kategoria: klasy IV-VIII


· I miejsce- Martyna Marciniak, kl. VI

· II miejsce- Nikola Kopińska, kl. VI

· III miejsce- Bartosz Wójtowicz, kl. V


Wyróżnienia:

- Filip Czuryszkiewicz, kl. V

-Natalia Stanisławek, kl. VI


Wręczenie nagród oraz wyróżnień nastąpi w najbliższy WTOREK 21.03.2023 o godzinie 9.45 na parterze szkoły.

Wszystkim laureatom oraz uczniom wyróżnionym w konkursie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na polu artystycznym.

Jednocześnie informujemy, że wszyscy uczniowie, którzy zdobyci I, II, III miejsca w obydwu kategoriach wiekowych będą dalej reprezentować naszą szkołę na szczeblu gminnym. O szczegółach dalszych eliminacji laureaci zostaną powiadomieni indywidualnie.

Organizatorzy konkursu: Magdalena Nowak, Dominik Wójtowicz


Galeria prac:37 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page