top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

WYJAZDOWA LEKCJA PLASTYKI28 marca 2023r. uczniowie z I oddziału przygotowawczego wraz z uczennicami koła plastycznego i ich opiekunami wyruszyli na wycieczkę do pobliskiego Borzechowa. Punktem docelowym podróży była Gminna Biblioteka Publiczna, w której odbyły się wyjątkowe, bo wielkanocne warsztaty rękodzielnicze. W sztukę wicia palm oraz wykonania patchworkowych pisanek wdrożyła nas Pani Agnieszka Zagajewska- Dyrektor Biblioteki. Uczniowie mieli okazję własnoręcznie wykonać kwiaty i zajączki z kolorowej krepiny i na przemiennie przeplatać ją gałązkami bukszpanu. Dodatkowym zajęciem było poznanie techniki kimekomi, czyli ozdabianie styropianowych jaj przy użyciu różnych skrawków materiałów.

Radosna atmosfera towarzyszyła nam do końca trwania tych niesamowitych warsztatów. Dziękujemy pani Agnieszce za miłe przyjęcie nas w bibliotece i podzielenie się z nami swoją artystyczną pasją tworzenia.


Teraz z całą pewnością możemy zgodnie stwierdzić, że jesteśmy już w pełni przygotowani do nadchodzących świąt!


Magdalena Nowak, Jolanta Harasim-Król


Galeria zdjęć:27 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page