top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Wycieczka w Góry Świętokrzyskie kl. 4 i 5We czwartek 6 października odbyła się wycieczka uczniów klasy IV i V w Góry Świętokrzyskie pod opieką pani Małgorzaty Goleman, pani Jolanty Wójtowicz, pana Michała Winiarskiwgo oraz pani Anny Pietrzak. Wyjechaliśmy rankiem spod szkoły spakowani w dobre humory i gotowi na piękną przygodę. Nasze zwiedzanie rozpoczęliśmy od Świętokrzyskiego Parku Narodowego. Pokonaliśmy pieszo Drogę Królewską na trasie Nowa Słupia – Łysa Góra oraz weszliśmy na gołoborze. Na Świętym Krzyżu zostało zaplanowane zwiedzanie z przewodnikiem Sanktuarium Relikwii Drzewa Krzyża Świętego i Muzeum Misyjnego. Kolejnym punktem wyprawy było Muzeum Przyrodnicze Świętokrzyskiego Parku Narodowego. Zwiedzaliśmy ekspozycje prezentujące historię geologiczną i przyrodę Gór Świętokrzyskich. Na koniec dotarliśmy do Parku Rozrywki Sabat w Krajnie. Przewodniki oprowadził nas Aleją Miniatur słynnych budowli świata.

Do domu wróciliśmy późnym wieczorem witając rodziców ze śpiewem na ustach zadowoleni z wycieczki.


Galeria zdjęć:41 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page