top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

WYCIECZKA DO WARSZAWY


10 czerwca 2022 R. uczniowie klasy III wspólnie z uczniami klasy IV pojechali na wycieczkę do Warszawy zorganizowaną przez Panią Małgorzatę Goleman oraz Panią Marzenę Kruczyńską. Tam miło i ciekawie spędzili czas w Centrum Nauki Kopernik, gdzie samodzielnie przeprowadzali eksperymenty na eksponatach stałej wystawy. Obejrzeliśmy seans w Planetarium pt.: „Niebo Kopernika”. Zwiedzaliśmy Stare Miasto- Plac Zamkowy, dziedziniec Zamku Królewskiego, Rynek, Barbakan- pomnik Małego Powstańca. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do domów w późnych godzinach wieczornych.


Organizatorzy mgr Małgorzata Goleman, mgr Marzena Kruczyńska


Galeria zdjęć:47 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page