top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Wycieczka do ,,Magicznych Ogrodów’’ w ramach projektu ,,Magiczne Przedszkole’’

Zaktualizowano: 3 paź 202322.09.2023 r. w ramach Projektu ,,Magiczne Przedszkole’’, numer projektu: RPLU.12.01.00-06-0022/20, przedszkolaki z naszej szkoły odbyły podróż do ,,Magicznych Ogrodów’’ w Janowcu .


W baśniowej krainie Zorana dzieci przeżyły niezwykłą przygodę: spotkały Mordola, z pomocą Wróżki wyczarowały tęczę, podziwiały Marchewkowe Pole, bawiły się z Robankami – stworzeniami, które kochają zabawę z dziećmi.

Największą radość sprawił dzieciom przejazd Kolejką po cudownej Bulwiakowej wiosce.


Po wyczerpującej wędrówce przedszkolaki posiliły się pieczonymi kiełbaskami i korzystały z atrakcji na placu zabaw.


Przepiękne widoki, świetna zabawa , niezapomniane wrażenia na pewno na długo zostaną w naszej pamięci.


Izabela Nagnajewicz

Martyna Rybak


Galeria zdjęć:40 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page