top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Wycieczka do ,,Farmy Iluzji’’ w Mościskach w ramach Projektu ,,Magiczne Przedszkole’’Wycieczka do ,,Farmy Iluzji’’ w Mościskach w ramach Projektu ,,Magiczne Przedszkole’’ numer projektu: RPLU.12.01.00-06-0022/20


27.09.2023 r. nasze Przedszkolaki przeżyły fantastyczną przygodę. Odwiedziły wyjątkowy, tematyczny Park Edukacji i Rozrywki ,, Farmę Iluzji ’’ w Mościskach.Mali odkrywcy z wielką ekscytacją zwiedzali poszczególne atrakcje parku.


Zadaniem dzieci było pokonanie ,,Pirackiego Labiryntu’’ i odnalezienie klucza do skrzyni skarbów oraz przejście przez Tunel zapomnienia. W wielu miejscach Parku z otwartą buzią dzieci zastanawiały się jak to wszystko działa i jak to możliwe, np. lewitujący kran, zakręcony domek.


Duże wrażenie zrobiła na dzieciach Latająca Chata Tajemnic - żółty domek z balonami, które unosiły ją w powietrze.


W Chacie Spotkań przedszkolaki poznały tajemniczą postać - sympatyczną Wydrę, która bardzo lubi dzieci i koniecznie musi przybić piątkę z dziećmi.


W czasie wolnym korzystały z atrakcji na placu zabaw, podziwiały piękne widoki , ruchome zwierzęta, Meble Olbrzyma. Miały również okazję latać na miotle z Babą Jagą.

Ta wyjątkowa podróż zostanie na pewno na długo w naszej pamięci.


Izabela Nagnajewicz

Martyna Rybak

Galeria zdjęć:


31 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page