top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Wręczenie nominacji na stanowisko dyrektora szkoły Pani Marzenie Wojnickiej

Zaktualizowano: 20 paź 2023Burmistrz Bełżyc pan Ireneusz Łucka podczas uroczystości Dnia Edukacji Narodowej wręczył nominację na stanowisko dyrektora szkoły dotychczasowej dyrektor pani Marzenie Wojnickiej. Zgodnie z prawem oświatowym, funkcja dyrektora placówki została powierzona pani dyrektor na kolejne pięć lat.

Gratulujemy i życzymy dalszych udanych inicjatyw i decyzji w zarządzaniu naszą szkołą. Owocnej współpracy z pracownikami szkoły, uczniami, rodzicami oraz organem prowadzącym. Wiele zapału, siły oraz satysfakcji z realizacji zawodowych zamierzeń. Niechaj sukcesom zawodowym, towarzyszy także wszelka pomyślności w życiu osobistym. Społeczność szkolna.


Galeria zdjęć:60 wyświetleń0 komentarzy

Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page