top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Wręczenie nagród w konkursie plastycznym ,,II Spotkania ze sztuką”7 marca trzy nasze uczennice- zdobywczynie I miejsc w konkursie ogólnopolskim: Amelka, Natalia i Nikola otrzymały z rąk Dyrektor Szkoły- P. Marzeny Wojnickiej nagrody rzeczowe w postaci bonu upominkowego do sieci Empik oraz dyplomy. Ich klasy zostały obdarowane zaś pamiątkowymi koszulkami z logo konkursowym ,,II spotkania ze sztuką”.

Teraz oczekujemy na realizację wycieczek klasowych do Muzeum Narodowego w Lublinie. Z pierwsza grupą startujemy już 5 kwietnia.

Jednocześnie przypominamy, że fundatorem nagród jest Fundacja PGE w Warszawie- główny organizator konkursu plastycznego.

Naszym laureatkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Magdalena Nowak- nauczycielka plastyki


Galeria zdjęć:23 wyświetlenia0 komentarzy

Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page