top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Wielkie liczenie grosików już zakończone…W tym roku uczniowie naszej szkoły przystąpili do XXIII edycji akcji charytatywnej ,,Góra Grosza”. Nasi szkolni wolontariusze oraz uczniowie należący do Szkolnego Koła PCK w pełni zaangażowali się w realizację działań powyższej akcji. Liczeniu i segregowaniu grosików według nominałów nie było końca. Nasi kochani uczniowie przez wiele miesięcy zbierali pieniążki aby wesprzeć programy stypendialne dla biednych dzieci i pomóc w ich rehabilitacji.

W tym roku do akcji przystąpiły cztery klasy: klasa I, klasa II, klasa III oraz klasa IV.

Rozliczenie z akcji oraz przebieg działań naszych uczniów w ramach zbiórki w galerii.

Wszystkim zaangażowanym w ,,Górę Grosza” z serca dziękujemy za wszelkie dobro. Uczmy się pomagać!

Jolanta Harasim-Król, Magdalena Nowak,

Dominika Skwirczyńska, Anna Pietrzak


Galeria zdjęć:


21 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page