top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

WIELKI FINAŁ AKCJI ,,KREDKI DLA AFRYKI”Kochani!!! Właśnie zakończyliśmy nasze działanie, w ramach którego wolontariusze ze Szkolnej Akademii Wolontariatu przez cały miesiąc zbierali przybory szkolne dla afrykańskich dzieci. Z tego miejsca składamy serdeczne podziękowania Wszystkim zaangażowanym w realizację akcji Kredki dla Afryki: wolontariuszom, dzieciom tym małym i nieco większym, uczniom klas z I-VIII za okazałe serce i dostarczanie darów do szkoły. To dzięki Wam udało nam się zebrać w sumie około 16 kg artykułów szkolnych, które za pośrednictwem Fundacji Asante trafią do naszych przyjaciół w Afryce.

Wolontariusze Akademii Wolotariatu wraz z opiekunami

26 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


コメント機能がオフになっています。
bottom of page