top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Warzywne kukiełki zawitały do przedszkolaO tym, że warzywa i owoce zawierają mnóstwo witamin i warto je ze smakiem zjadać, wszyscy wiedzą nie od dziś. W ubiegłym tygodniu grupa 0b pod nadzorem wychowawcy miała okazję doświadczyć tego, że te oto dary jesieni stanowią niezwykły materiał, z którego można wyczarować rewelacyjne cudeńka. W związku z tym przedszkolaki przybyły do szkoły z wielkimi torbami, w których można było znaleźć starannie wyselekcjonowane i przygotowane przez rodziców warzywa. Dzięki temu działaniu każdy uczeń mógł zamienić się w czarodzieja i niczym magik, przeobrazić je w warzywne kukiełki. Podczas pracy dzieci wykazały się niezwykłym kunsztem i pomysłowością. Zajęcia te zostały poprzedzone licznymi pogadankami na temat właściwości zdrowotnych warzyw oraz poznaniem sposobów na ich codzienne przetwarzanie.

Magdalena Nowak- wychowawca grupy

61 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page