top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Warsztaty wielkanocne w klasie 3b25.03.2024r. w klasie 3 b odbyło się przedświąteczne spotkanie z zaprzyjaźnioną Panią Asią- bibliotekarką szkolną. Jego tematyka była ściśle związana ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi. Pani Asia opowiadała o tradycjach świątecznych, także związanych z obchodami Wielkiego Tygodnia oraz czytała tematyczną książkę o zajączku. Niezwykłą i długo wyczekiwaną atrakcją dnia było wspólne wykonywanie stroików wielkanocnych, które dzieci miały okazję zabrać na pamiątkę do swoich domów.


Pani Asi dziękujemy za piękne zajęcia i życzymy z racji zbliżających się Świąt dużo zdrowia, radości oraz mnóstwo wiosennego nastroju.


Magdalena Nowak

Galeria zdjęć:


25 wyświetleń0 komentarzy

Komentáře


Komentáře byly vypnuty.
bottom of page