top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

W niezwykłym świecie pluszowego przyjacielaKtóż z nas nie miał w dzieciństwie swojego zabawkowego przyjaciela, z którym nigdy się nie rozstawał, któremu zwierzał się z radości i małych smuteczków?

Dla jednych był tylko miękką Przytulanką, dla innych zaś czymś wyjątkowym i pamiątkowym.

25 listopada każdego roku przypada niezmiennie Święto Pluszowego Misia. Nie jest to jednak zupełnie przypadkowa data, gdyż właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej cudownej maskotki. Hucznie obchodzimy je od 2002r, czyli od momentu świętowania setnych urodzin misia.

My także włączyliśmy się do udziału w tej imprezie, której towarzyszyły misiowe tańce, rymowanki-pokazywanki, misiowe puzzle, me morki czy tematyczne zagadki bajkowe z misiem w roli głównej. Podczas zajęć dzieci wykonały przepiękne pachnące przyprawami misiowe obrazki, a na zakończenie zajęć otrzymały pamiątkowe oznaki prawdziwego przyjaciela czy też dyplom grupowy udziału w tej niebywałej uroczystości. Całości spotkania towarzyszyła niezwykle radosna atmosfera przepełniona rytmiczną muzyką, mini-maratonem filmów o misiach czy balonikową dekoracją sali. Najwięcej zachwytu sprawiła polarna sesja zdjęciowa, w której każdy zuch mógł poczuć się jak prawdziwy, wielki pluszak.


M. Nowak – wychowawca grupy23 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

댓글


댓글 작성이 차단되었습니다.
bottom of page