top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Uwaga!!! Pierwszy etap konkursu plastycznego już za nami


Uczniowie klas III B oraz uczennica klasy VI wzięli udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Muzeum Przyrodnicze - oddział Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym pt. ,,Świat roślin chronionych”.


Konkurs skierowany był do uczniów ze szkół podstawowych województwa lubelskiego. Zadaniem konkursowych było wykonanie pracy plastycznej z zastosowaniem dowolnej techniki, przedstawiającej rzadką roślinę, występującą w województwie lubelskim, umieszczoną na stronie www.rzadkierosliny.mnkd.pl.

Z naszej szkoły zostało wysłanych 9 prac, z czego aż 6 przeszło pozytywnie przez I etap konkursu. Teraz czeka nas II etap- głosowanie internautów na najpiękniejsze prace przyrodnicze.


Wszystkie prace zostały zamieszczone na Fanpag’u Muzeum Przyrodniczego o. Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym. Serdecznie zachęcamy całą społeczność szkolną do głosowania na prace naszych uzdolnionych uczniów.

Głosowanie potrwa aż do 27.10. 2023 do godziny 12.00.


Zwycięscy trzech I miejsc oraz wyróżnień w każdej z kategorii otrzymają nagrody.


Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!!!


Magdalena Nowak, Agnieszka Fedorowicz


Galeria zdjęć:


25 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page