top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/202224 czerwca 2022 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Po odśpiewaniu hymnu państwowego Dyrektor Pani Marzena Wojnicka oraz Burmistrz Pan Ireneusz Łucka wręczyli świadectwa uczniom, którzy wyróżnili się pod względem nauki i zachowania. Następnie Pani Dyrektor wręczyła listy gratulacyjne i podziękowania dla rodziców uczniów klasy VIII. Kolejny głos należał do Pani Katarzyny Wójcik Przewodniczącej Rady Rodziców, która rozdała nagrody rzeczowe dla uczniów za bardzo dobre wyniki w nauce. Uroczystość uświetniła część artystyczna w wykonaniu klasy ósmej, przygotowana pod kierunkiem wychowawczyni klasy Pani Ireny Bartuzi. Miłą niespodziankę dla absolwentów przygotowali uczniowie klasy VII, którzy dobrym słowem pożegnali starszych kolegów. Ważnym punktem uroczystości było pożegnanie księdza Krzysztofa. Dyrektor szkoły, Przewodnicząca Rady Rodziców oraz Społeczność szkolna podziękowała księdzu za stworzenie wspólnoty, oddanie, serce i wszystko, co uczynił dla dzieci i młodzieży. Pożegnaniu towarzyszyły łzy wzruszenia. Następnie przemówienie wygłosiła Pani Dyrektor, która podsumowała rok szkolny, podziękowała nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom za owocną współpracę. Na koniec złożyła życzenia udanych i bezpiecznych wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody. Do zgromadzonych uczniów, nauczycieli i rodziców zwrócił się również Burmistrz Bełżyc Pan Ireneusz Łucka, który podziękował za trud włożony w nauczanie i wychowanie młodzieży. Pogratulował wysokich wyników w nauce i życzył uczniom bezpiecznych i udanych wakacji.

Wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły życzymy udanych wakacji.


Galeria zdjęć:97 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page