top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Udział w Ogólnopolskim Konkursie PlastycznymUczniowie klas I-V Szkoły Podstawowej nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach przystąpili do VII edycji wyjątkowego konkursu o tematyce bożonarodzeniowej. Jego celem było wykonanie pracy plastycznej, dowolną techniką, której tematem jest „Święty Mikołaj w oczach dzieci”. Całe przedsięwzięcie zostało poprzedzone prelekcją prowadzoną przez naszych katechetów: ks. Krzysztofa Wójcika oraz P. Anię Pietrzak. Zdjęcia prac zostały wysłane wraz z wypełnionym formularzem drogą elektroniczną i przesłane przez stronę www.konkurs-plastyczny.fsd.lublin.pl

W konkursie przewidziano atrakcyjne nagrody. Łączna pula nagród to 8000 pln. Nagrody zostaną rozdane w dwóch kategoriach wiekowych (uczniowie klas I-III oraz IV-VIII). W każdej kategorii: I nagroda – 2500 pln, II nagroda – 1000 pln, III nagroda – 500 pln. Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o wygranej telefonicznie lub mailowo do 26 listopada 2021 r. Wręczenie nagród odbędzie się 4 grudnia 2021 r.

Galeria zdjęć poniżej.

Magdalena Nowak, ks. Krzysztof Wójcik, Anna Pietrzak


Galeria prac:39 wyświetleń0 komentarzy

Commentaires


Les commentaires ont été désactivés.
bottom of page