Zdjęcie autoraSP2

Uczniowie naszej szkoły próbują swoich sił w konkursie „ODDAJ KREW – RATUJ ŻYCIE”

Zaktualizowano: 16 mar 2023

Główny cel konkursu to propagowanie wśród dzieci i młodzieży idei honorowego oddawania krwi oraz wyłonienie najciekawszych plakatów promujących krwiodawstwo. Jego organizatorem jest Klub Honorowych Dawców Krwi „Ostoja” w Łukowie. Konkurs został objęty honorowym patronatem przez Ministra Zdrowia oraz Ministra Edukacji i Nauki.

Zadaniem uczestników było wykonanie plakatu w formacie A4 dowolną techniką rysunkową lub malarską z wyraźnie umieszczonym hasłem nawiązującym do idei honorowego krwiodawstwa . Z naszej placówki zostało wysłanych łącznie 18 prac konkursowych wykonanych przez uczniów z klas IV-VI, wykonanych pod kierunkiem P. Ani Pietrzak i P. Magdaleny Nowak zarówno samodzielnie, jak i podczas lekcji plastyki.

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia galerii prac.

Wszystkim biorącym udział w konkursie życzymy powodzenia

Anna Pietrzak, Magdalena Nowak

Galeria prac:

Commenting has been turned off.