top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Uczniowie naszej szkoły nagrodzeni w kolejnych konkursach

13.11.2023r. uczniowie naszej szkoły zostali uhonorowani dyplomami oraz nagrodami przez Panią Dyrektor- Marzenę Wojnicką za udział w konkursie wokalnym oraz plastycznym w ramach X Przeglądu Poezji i pieśni patriotycznej zorganizowanym przez ZS im. Mikołaja Kopernika w Bełżycach.

Przypominamy, że w kategorii wokalnej na najpiękniejszą pieśń patriotyczną I miejsce zajął zespół uczniów i uczennic z klasy III a i III b w składzie: Zuzia Babisz, Maja Gwóźdź, Marysia Żuchnik, Michał Bogusz oraz Szymon Wójcik.

W kategorii dodatkowej na plakat niepodległościowy całe podium zajęły: • I miejsce- Natalia Starek, klasa VI • II miejsce- Nikola Szczygieł, klasa VII • III miejsce- Martyna Marciniak, klasa VII

W II konkursie plastycznym zorganizowanym przez Muzeum Nadwiślańskie, nagrodzeni zostali:

W kategorii klas I-III: • II miejsce- Szymon Wójcik, klasa III B • III miejsce- Zuzia Babisz, klasa III B

W kategorii klas IV-VI: • III miejsce- Daria Słotwińska, klasa VI Wszystkim nagrodzonym w konkursie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Magdalena Nowak Agnieszka Fedorowicz


Galeria prac:55 wyświetleń0 komentarzy

댓글


댓글 작성이 차단되었습니다.
bottom of page