top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Uczniowie klas IV-VII próbują swoich sił w potyczkach artystycznychZuzia, Filip, Amelia, Nikola, Daria i Natalia wystartowali ze swoimi niezwykłymi reprodukcjami dzieł znanego malarza Józefa Chełmońskiego w II edycji konkursu ,,Spotkania ze sztuką”. Organizatorem konkursu jest Fundacja PGE w Warszawie, która od jakiegoś czasu wspiera talenty młodych ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Zobaczcie, jak w tym roku z zadaniem poradzili sobie nasi uczniowie, biorąc na tapetę następujące dzieła: ,,Burza”, ,,Babie lato”, ,,Sudańczyk”, ,,Owczarek”, ,,Kuropatwy na śniegu” czy ,,Zachód słońca zimą”,. Prace zostały wykonane w ołówku oraz przy użyciu różnych technik malarskich.

Trzymamy jak zwykle kciuki za naszych młodych adeptów i życzymy powodzenia w Nowym Roku!

M.Nowak


Galeria prac:15 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page