top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Uczniowie klas III-VII próbują swoich sił w konkursie plastycznym o zasięgu wojewódzkimKonkurs organizowany jest w Zespole Szkół Specjalnych przy Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z województwa lubelskiego. Konkurs ten towarzyszy obchodom 550-lecia powstania Województwa Lubelskiego. Celem konkursu jest rozwijanie aktywności twórczej dzieci i młodzieży oraz przybliżenie historii powstania i dorobku kulturowego Województwa Lubelskiego.

Zadaniem uczestników jest wykonanie na kartonie w formacie A3 lub A4 pracy związanej z tematyką konkursu ,,Piękno Ziemi Lubelskiej” w dowolnej technice rysunkowej, malarskiej lub formie wyklejanki czy kolażu. Z naszej szkoły do powyższego konkursu przystąpiło 6 uczniów: Iga, Zuzia, Ola, Martyna, Bartosz i Zuzia.

 

Trzymamy kciuki za naszych utalentowanych uczniówJ

 

Prace konkursowe poniżej.

 

Magdalena Nowak- nauczycielka plastyki


Galeria prac:14 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page