top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

TYDZIEŃ  CZYTANIA  KSIĄŻEK PRZEDSZKOLAKOM PRZEZ  UCZNIÓW  KLAS III-VIDo  czytania  wybrane zostały książki, które w szczególny sposób rozbudzają dziecięcą wyobraźnię, przenoszą do krainy fantazji i przygód różnych bohaterów. W grupie pięciolatków to książki  z serii ,, Klasyka bajek’’, w grupie sześciolatków seria książek ,,Czytamy z Franklinem’’.

Do akcji czytania  przedszkolakom przez uczniów klas 3-6 zgłosili się uczniowie z klasy 3a: Anna Gasińska, Adrian Ćwikliński, Kuba Miącz, z klasy 3b : Szymon Wójcik, Michał Bogusz, z klasy 4: Mikołaj  Zakaszewski, Kacper Więckowski, z klasy 5 : Agata Wiślińska, Antoni Gustyn, z klasy 6:  Natalia Starek, Aniela Żuber.

Wszyscy uczniowie poradzili sobie wspaniale ! Dziękujemy za pomoc wychowawczyniom klas, paniom z przedszkola i przedszkolakom za miłe przyjęcie.

Czytajmy książki


Opiekunki akcji czytelniczej: Magdalena Nowak, Joanna Bartoszcze -Wójcik


Galeria zdjęć:


14 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page