"Tusz do paki"

,,Dobroczynność nie polega na dawaniu kości psu.

Dobroczynność to kość dzielona z psem wówczas,

gdy jesteś równie głodny jak on’’

Jack London

Szkolna Akademia Wolontariatu uprzejmie informuje, iż nasza szkoła już kolejny raz będzie realizować Ogólnopolską Kampanię Edukacyjno- Charytatywną “Tusz do paki”

Przypominamy, że akcja ta polega na zbieraniu zużytych opakowań po tuszu do drukarek atramentowych. W związku z tym chętni uczniowie mogą przynosić do szkoły tzw. kartridże i umieszczać je w specjalnie oznakowanych pudełkach, po uprzednim ich zapakowaniu w foliowy woreczek.

Celem kampanii jest dbałość o środowisko oraz nauka segregacji odpadów. Włączając się w akcję zadbamy o środowisko i pomożemy zwierzakom ze schroniska (zakup karmy). Akcja trwa bezterminowo.

Akcją w naszej szkole koordynują: Mateusz i Karol z klasy VIIIa. Więcej szczegółów zostanie przekazanych w najbliższy piątek.

Akademia Wolontariatu