top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

TUSZ DO PAKI


Nasza Szkoła dołączyła do ogólnopolskiej kampanii edukacyjno- charytatywnej ,,Tusz do paki”, której celem jest edukacja ekologiczna dzieci, a dzięki nim również dorosłych, w zakresie segregacji tuszów do drukarek – tzw. kartridży.


Aby wziąć udział w akcji wystarczy zużyty tusz do drukarki atramentowej wrzucić do specjalnie przygotowanych pudełek, które znajdują się przy wejściach do szkoły. Pamiętajcie, aby wcześniej tusz zapakować do woreczka. Za wzięcie udziału w akcji, każdy uczeń otrzyma uwagę pozytywną, a warunkiem jest wysłanie zdjęcia, na którym widać ucznia z tuszem, do opiekunów Akademii wolontariatu: Pani Marleny Stec lub Pani Anety Nawłatyny. Akcja jest planowana na co najmniej bieżący oraz kolejny rok szkolny, a jej celem jest pomoc bezdomnym zwierzętom znajdującym się w schroniskach. Zebrane odpady zostaną przekazane do recyklingu, a w zamian firma Eko-system zakupi karmę dla zwierząt. Im więcej tuszów zbierzemy, tym więcej karmy trafi do ich misek.


Więcej informacji znajdziecie na stronie: https://tuszdopaki.pl/


Serdecznie zapraszamy do udziału!66 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page