TURNIEJ MIKOŁAJKOWY W PIŁCE SIATKOWEJ " NAUCZYCIELE DZIECIOM".

9 grudnia w naszej szkole odbył się TURNIEJ MIKOŁAJKOWY W PIŁCE SIATKOWEJ " NAUCZYCIELE DZIECIOM".

Turniej został rozegrany w dwóch kategoriach wiekowych, klasy IV-VI oraz klasy VII-VIII. Zwycięzcami w swoich kategoriach zostaly kl. V oraz kl. VIII. W wielkim finale kl. VIII zagrała z reprezentacją nauczycieli.

Po pasjonującym i zaciętym pojedynku zwyciężyła klasa VIII , która osiągnęła sukces dzięki ciężkiej, systematycznej pracy na zajęciach SKS oraz wytrwałości połączonej z pasją.

Nauczyciele wychowania fizycznego sprawiają, że piłka siatkowa staje się pasją uczniów. Umiejętnie zaszczepiają w młodym człowieku ducha sportu oraz chęć rywalizacji. Za co Uczniowie bardzo Wam dziękują.

Organizatorami i sponsorami nagród w turnieju byli Pani Agnieszka Brewczak i Pan Michał Winiarski oraz pozostali nauczyciele, pracownicy szkoły na czele z Panią Dyrektor.

Mamy nadzieję, że takie turnieje będą odbywały się częściej

To był dzień pełen wrażeń i emocji