TopMaths - Ogólnopolski konkurs matematyczny.

Zapraszam pasjonatów matematyki, ale i nie tylko !!!

Adresowany jest on do uczniów z terenu całej Polski, którzy znajdują się na każdym poziomie edukacji, jak również osoby dorosłe.

Pytania z jakimi przyjdzie zmierzyć się uczestnikom konkursu są zgodne z najnowszą podstawą programową i zostały przygotowane przez nauczycieli matematyki.

Konkurs w szczególny sposób kierowany jest do uczniów klas 8 – jego rozwiązywanie stanie się doskonałym treningiem przed czekającymi egzaminem.

Konkurs „TopMaths” zostanie rozegrany online w serwisie edukacyjnym labofii.net w dniu 29.04.2021 roku.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji w portalu. Zostanie on przeprowadzony w niniejszych kategoriach wiekowych:

klasy 1-3,

klasy 4-6,

klasy 7-8, szkoła średnia/dorośli.

Szczegółowe informacje na temat konkursu „TopMaths” znajdują się pod adresem: https://www.labofii.net/topmaths

„TopMaths” to wyjątkowa zabawa matematyczna, dająca możliwość rywalizacji z innymi.

To również możliwość, zweryfikowania swojej wiedzy z szerokiego zakresu związanego z „Królową Nauk”.

Niniejszym serdecznie zapraszam do wspólnej zabawy i wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Uczestnicy zostaną nagrodzeni pozytywnymi uwagami .

Dodatkowo pięć pierwszych osób w danej kategorii z największą liczbą punktów otrzyma piątkę .

Udział w konkursie proszę udokumentować fotografią .

Powodzenia .

Marlena Stec