top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

TOBIE SZKOŁO, TOBIE POLSKO - ŚLUBUJEMY!
Bardzo ważnym momentem w życiu każdego małego człowieka jest ślubowanie i pasowanie na ucznia klasy pierwszej. Uroczystość ta w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach odbyła się 5 października 2021 r. W tak ważnym dniu do szkoły przybyli rodzice oraz Burmistrz Bełżyc - Pan Ireneusz Łucka, aby być świadkami tego niezwykłego wydarzenia. Uczniowie pod kierunkiem wychowawczyni przedstawili program słowno-muzyczny, w którym zaprezentowali swoje wokalne i recytatorskie umiejętności. Po części artystycznej nastąpił najważniejszy dla pierwszaków moment - uroczyste ślubowanie i pasowanie. Kandydaci na uczniów z przejęciem i powagą powtarzali słowo ,,Ślubuję”. Następnie dyrektor szkoły Pani Marzena Wojnicka dokonała aktu pasowania. Uczniowie otrzymali legitymacje szkolne, dyplomy i słowniczki ortograficzne. Po uroczystości zostały wykonane pamiątkowe zdjęcia.

W imieniu całej społeczności szkolnej życzymy pierwszakom samych sukcesów, dotrzymania przyrzeczeń i tego, aby szkoła była dla nich miejscem radosnego zdobywania wiedzy.


Galeria Zdjęć:


110 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page