top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Talenty artystyczne są wśród nas

W dniu 21.05.2021r. dwie uczennice z Grupy 0b - Maja Gwóźdź oraz Basia Bzowska wystąpiły w nagraniu do Powiatowego i Wojewódzkiego Przeglądu Piosenki "Śpiewający Słowik". Celem powyższego konkursu wokalnego było wyłonienie najzdolniejszych młodych talentów wśród dzieci i młodzieży w wieku 6-20 lat z terenu Województwa Lubelskiego.


Każda z dziewczynek przez około dwa tygodnie uczestniczyła w wokalnych próbach, które odbywały się pod nadzorem wychowawcy - P. Magdaleny. Wśród piosenek znalazły się: "Kle kle boćku", "Maszeruje wiosna", "Jestem Polakiem" i "Wiosna w błękitnej sukience". Utrudnieniem było śpiewanie do podkładu muzycznego bez słów.


Dziewczynki poradziły sobie z tym zadaniem znakomicie, a ich poczynania można oglądać na końcu tego artykułu.


Składam serdeczne podziękowania kochanym Rodzicom za poświęcenie czasu przy czytaniu tekstu zaś P. Dominikowi Wójtowiczowi za solidną oprawę muzyczną.


opr. Magdalena Nowak43 wyświetlenia0 komentarzy

Kommentare


Die Kommentarfunktion wurde abgeschaltet.
bottom of page