top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Szkolny Konkursu Plastyczny „Kapelusz Pani Jesieni”

Zaktualizowano: 7 gru 2020Chodzi sobie Jesień

po lesie, ogrodzie…

Rozczesuje włosy,

Przegląda się w wodzie.

Rozsypuje wokoło

liście kolorowe,

na głowę zakłada

kapelusz nowy

ustrojony w jabłko

oraz liść klonowy.

Wiatr tańczy dookoła,

Barwne liście niesie,

Bo wiatr przyprowadził do nas Panią Jesień !


E.M.Skorek,, Kapelusz Pani Jesieni''


Celem szkolnego konkursu plastycznego „Kapelusz Pani Jesieni” było rozwijanie aktywności twórczej dzieci, kształtowanie wyobraźni, wrażliwości estetycznej i ekologicznej, promowanie dzieci uzdolnionych plastycznie. Konkurs realizowany był w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 0-3 i klasy IV-VIII. Kryteria oceny prac: zgodność pracy konkursowej z tematyką, twórcza pomysłowość i wyobraźnia w zakresie przedstawienia tematu, ogólna estetyka wykonania prac, atrakcyjność wizualna, prace wykonane samodzielnie z wykorzystanie materiału przyrodniczego, makulatury i różnych materiałów plastycznych.

Do konkursu przystąpiło 39 uczniów. Komisja konkursowa w składzie: pani dyrektor szkoły Marzena Wojnicka, organizatorzy szkolnego konkursu- pani Magdalena Nowak- nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego, Joanna Bartoszcze-Wójcik - nauczyciel plastyk, bibliotekarz, pan Dominik Wójtowicz- nauczyciel informatyki, przyznała nagrody i wyróżnienia:

  • kategoria klasy 0-III: uczniowie oddziału ,,0 b’’ :uczeń Michał Bogusz I nagroda, uczennica Maja Gwóźdź II nagroda, uczennica Natalia Kowalczyk III nagroda, w tej kategorii wyróżnienie otrzymał Patryk Zagrodnik,


  • klasa II: uczennica Natalia Kania I nagroda, uczennica Agata Wiślińska II nagroda, uczennica Nikola Witek III nagroda,w tej kategorii wyróżnienie otrzymała uczennica Maja Wadowska,


  • kategoria klasy IV-VI: dwie równorzędne nagrody- uczennica klasy IV Martyna Marciniak I nagroda, uczennica klasy VI b Anna Wójtowicz I nagroda, uczennica klasy VI a Julia Rumińska II nagroda, uczeń klasy VI b Bartosz Kwiatkowski III nagroda, w tej kategorii wyróżnienie otrzymała uczennica klasy IV Nikola Szczygieł.


  • Dyplomy za udział wszystkim uczestnikom konkursu oraz pozytywne uwagi !

Wszystkim laureatom gratulujemy!


Organizatorzy Konkursu

96 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


Die Kommentarfunktion wurde abgeschaltet.
bottom of page