top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

Szkolimy się z bezpieczeństwa w InternecieUczniowie z klasy III b wraz w wychowawcą aktywnie uczestniczyli w bezpłatnym webinarze adresowanym dla klas 1-3 pt. ,,Klikam z głową”. Pomysłodawcą szkolenia jest urząd Komunikacji Informatycznej. Tematem przewodnim spotkania on-line były ,,Bezpieczne relacje w sieci”. W czasie webinaru dzieci miały okazję zgłębić tematykę bezpieczeństwa oraz relacji społecznych. Za pośrednictwem czatu nauczyciel podawał różne propozycje odpowiedzi na zadawane pytania, w tym także do krótkich edukacyjnych filmików, które podawały w sali dzieci. Radość przy tym była niemała. Na podstawie uzyskanych od Pań prowadzących szkolenie (ekspertek) informacji, dzieci ułożyły składniki  przepisu na udane relacje w sieci (karta pracy).

Już nie możemy doczekać się kolejnych, tak fantastycznych webinarów.

 

Magdalena Nowak- wychowawca klasy III


Galeria zdjęć:12 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page