top of page
  • Zdjęcie autoraSP2

#SzkołaPamiętaTradycją naszej szkoły jest coroczne odwiedzanie cmentarza w Bełżycach przed Uroczystością Wszystkich Świętych. 27 i 28 października uczniowie ze szkolnego Koła PCK, Akademii Wolontariatu oraz Samorządu Uczniowskiego pod opieką pań Jolanty Harasim- Król, Magdaleny Nowak, Elizy Stanek i Anny Pietrzak porządkowali groby i zapalali znicze. Uczniowie wspominali zarówno bliskich naszej szkole, jak i tych, którzy zapisali się w historii ogólnonarodowej i lokalnej. Pamięć o nich jest wyrazem szacunku dla ich życia i dokonań.

Wyjście na cmentarz poprzedziła zbiórka zniczy prowadzona na terenie naszej placówki. Dziękujemy za udział w akcji i za tak dużą liczbę zniczy.


Galeria zdjęć:20 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page